Stria Stop

Ultrasonik Çatlak Giderme Yöntemi

Stria Stop

Profesyonel Kabin Ürünleri

Stria Stop Çatlak Giderme Yönteminde özel solüsyonlar ultrason ve ritmik vakum teknolojilerini barındıran özel bir cihaz ile cilde uygulanır. Bu solüsyonlar çatlak giderme uygulaması için özel olarak geliştirilmiş ve T.C Sağlık Bakanlığı onaylıdır. 

 • Miracle Stretch Mark Elixir

  Çatlak İzlerine Bye Bye!

  Eslab Arge Laboratuvarlarında geliştirilen bu özel ürün, içeriğinde bulunan yoğun aktif kompleksi sayesinde çatlak izleri ve diğer estetik bozukluklara karşı yardımcı olur. Aynı zamanda anti-oksidan ve serbest radikal temizleyici özelliği de olan bu ürün, Stria Stop yönteminin en önemli solüsyonlarından bir tanesidir. Ürün içeriğinde bulunan aktifler aynı zamanda selülit ve sarkmalarda da yardımcı olduğu için Stria Stop uygulaması ile birlikte uygulanan bölgede genel bir kalite artışı sağlar.

 • Ultrasonic Circulation

  Mekanik osilasyon ile maksimum etki

  Uygulandığı bölgede kan dolaşımı arttırarak bölgesel metabolizmayı uyaran bu etkili solüsyon, çatlak ve selülit görüntüsünü azaltmaya yardımcı olurken aynı zamanda uygulanan bölgede bölgesel incelme etkisi sağlar. Stria Stop uygulamasının bir adımında uygulanan bu ürün sayesinde kendini yenileyemeyen fibroz doku etrafındaki kan dolaşımı aktive edilerek Stria Stop çatlak tedavisi sonrasında alınacak sonucu maksimize etmeye yardımcı olur. Ayrıca içerdiği aktiflerden dolayı cilt altı ısı artması sağlar ve ritmik vakum uygulama öncesinin hazırlığını sağlar.

 • Biorelief Extra

  Rahatlama ve İyileşme

  Stria Stop uygulaması sonrasında cilde uygulanarak cildin yatıştırılmasını sağlar. Antioksidan özelliğe sahip bu ürün diğer estetik prosedürler sonrasında da uygulanabilir. Biorelief Extra, içeriğindeki yüksek aktif madde oranı sayesinde hızlı bir şekilde rahatlama etkisi sağlarken aynı zamanda cildin normale dönmesi sürecini hızlandırmaya yardımcı olur.

 • O2 Booster

  Oksijen etkisi ve yenilenme

  Stria Stop çatlak giderme yönteminde kullanılan önemli solüsyonlar biri olan O2 Booster, antioksidan etkisinin yanında cilt yenilenmesini tetikler. Uygulanan bölgedeki oksijen seviyesini arttırdığı için Stria Stop yönteminden maksimum etkinin alınmasına yardımcı olur.

Bizimle İletişime Geçin

Stria Stop Türkiye Tek Yetkilisi:

Benon Medikal

Meriç Mah. MTK Sitesi 5746 Sk. No:80/1 Bornova, İzmir, 35090

Tel: 0(232)4638818

bilgi@benonmedikal.com

© 2019 by Benon Medikal